Müükhouse
Two-Faced House with Garden in Le Soler
233 000 €
2987 €/m²
4
Toad kokku
78 m²
Elamispind
263 m²
Krunt
1
Parkimiskoht
Kirjeldus
This two-storey house offers four bedrooms, one bathroom, and a separate WC. The property features a bright living space of approximately 26 m², an independent kitchen, and three bedrooms. Outside, there is a garden, a storage shed, and a garage, with a well-positioned forage. The house, built in 1985, includes a reversible air conditioning system and a fireplace insert, with potential for moderni...
Ehitusaasta1985
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
85 kmHaridus
LähedalKaubanduskeskus
5 kmPank
LähedalTervishoid
Apteek
LähedalArst
LähedalHaigla
5 kmVeterinaaria
LähedalVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
10 kmKeskkond

Two-Faced House with Garden in Le Soler
233 000 €
2987 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Laforêt Thuir
Viide: 5140
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.