Müükapartment
Two-Bedroom Flat with Balcony in Vandœuvre-lès-Nancy
79 000 €
1339 €/m²
3
Toad kokku
59 m²
Elamispind
24/7
Turvalisus
1
Parkimiskoht
Kirjeldus
This two-bedroom flat features a balcony of approximately 8 m² and is situated on the third floor of a secure, 10-storey building. The property includes a living/dining room, separate kitchen, and is near local amenities and transport links.
Ehitusaasta1958
SeisukordVajab remonti
OmandKaasomand
Korrus3 / 10
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
34 kmHaridus
LähedalRand
10 kmKeskkond

bedroom
Two-Bedroom Flat with Balcony in Vandœuvre-lès-Nancy
79 000 €
1339 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Iad France
Viide: 1967014
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.