Müükapartment
Two-Bedroom Flat with Balcony in Bourges
104 000 €
1962 €/m²
2
Toad kokku
1
Magamistoad
1
Vannitoad
53 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht
9,7 m²
Terrass
Kirjeldus
This two-bedroom, one-bathroom flat features a balcony of 9.70 m² with a favourable orientation. The property is located in a secure, small copropriété, close to shops, the city centre, and marshes, offering a quiet environment.
Ehitusaasta1992
SeisukordHea
OmandKaasomand
Korrus2 / 5
KüteElekter
Turvalisus24/7
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
LähedalRand
5 kmKeskkond

Two-Bedroom Flat with Balcony in Bourges
104 000 €
1962 €/m²
Avaldatud
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.