Müükapartment
Two-Bedroom Apartment with Unique Character in Põhja-Tallinn
134 900 €
3290 €/m²
Maleva tn 1, Põhja-Tallinn, Tallinn, Harjumaa
2
Toad kokku
1
Magamistoad
1
Vannitoad
41 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht
Kirjeldus
This two-bedroom apartment features an open-plan kitchen with induction hob and integrated fridge. The property includes a distinctive curved exterior wall in the living room, a large wardrobe in the bedroom, and a combined bathroom and WC with electric floor heating. The apartment benefits from a separate entrance and a secure, lockable storage room.
Ehitusaasta2000
SeisukordVäga hea
OmandTäis
Korrus2 / 6
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: city24.ee, kv.ee, uusmaa.ee
Energiatõhusus
Energiaklass
kWh/m²/yrE
Class E
Asukoht
Maleva tn 1, Põhja-Tallinn, Tallinn, Harjumaa
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m1 minRaudteejaam
3 km8 minLennujaam
8 km20 minHaridus
Lasteaed
300 m4 minÜlikool
1,4 km22 minRaamatukogu
400 m6 minKaubandus ja teenused
Supermarket
100 m2 minToidupood
200 m2 minRestoran
700 m10 minPank
4 km10 minTervishoid
Apteek
100 m2 minArst
700 m11 minHaigla
2,2 km6 minVeterinaaria
500 m8 minVaba aeg ja loodus
Park
100 m1 minRand
700 m11 minKeskkond
Raudtee
100 m1 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
| Kuupäev | Hind | Hind / m² | Muutus |
|---|---|---|---|
| 28. märts 2026 | 139 900 € | 3412 € / m² | Algne |
| 12. apr 2026 | 134 900 € | 3290 € / m² | -3.6% |