Müükapartment
Two-Bedroom Apartment with Sea View in Arroyo
67 000 €
893 €/m²
2
Toad kokku
2
Magamistoad
1
Vannitoad
75 m²
Elamispind
Kirjeldus
This two-bedroom, one-bathroom apartment offers a sea view and has a constructed area of 75 m². The property is located in Arroyo and is sold without possession, meaning interior visits are not possible. The sale is conducted via public deed, and the property is transferred free of charges, excluding ITP and related notary, management, and registration fees, which are the buyer's responsibility.
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
12 kmLennujaam
69 kmHaridus
Ülikool
46 kmRaamatukogu
22 kmKaubandus ja teenused
Toidupood
6 kmRestoran
5 kmTervishoid
Arst
8 kmHaigla
45 kmVaba aeg ja loodus
Park
8 kmRand
33 kmKeskkond
Suurem tee
3 kmPhoto Tour

facade

courtyard

courtyard

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.