Müükapartment
Two-Bedroom Apartment with Balconies in Borgo Vittoria
45 000 €
1125 €/m²
Via Giovanni Michele Boccardo, 27
2
Toad kokku
1
Magamistoad
1
Vannitoad
40 m²
Elamispind
Kirjeldus
This two-bedroom, one-bathroom apartment is located on the second floor of a well-maintained building without a lift. It features a kitchen with a view, two balconies, and a cantina. The property benefits from double glazing and dual aspect, ensuring good natural light and ventilation.
Ehitusaasta1940
SeisukordHea
OmandTäis
Korrus2
Asukoht
Via Giovanni Michele Boccardo, 27
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m2 minRaudteejaam
1000 m16 minMetroopeatus
2,2 km6 minLennujaam
10 km26 minHaridus
Lasteaed
600 m10 minAlgkool
6 km15 minKeskkool
5 km12 minÜlikool
1,9 km30 minRaamatukogu
900 m14 minKaubandus ja teenused
Supermarket
300 m5 minToidupood
100 m2 minRestoran
200 m3 minPank
300 m5 minTervishoid
Apteek
200 m3 minArst
300 m5 minHaigla
1,3 km20 minVeterinaaria
0 m1 minVaba aeg ja loodus
Park
200 m3 minRand
4 km12 minKeskkond
Suurem tee
4 km10 minRaudtee
300 m4 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.