Müükapartment
2-bedroom apartment in Hoboken
269 000 €
3057 €/m²
Meerlenhoflaan 6, 2660 Hoboken
2
Magamistoad
1
Vannitoad
88 m²
Elamispind
2
Parkimiskohad
5 m²
Terrass
Korrus1
Lisaomadused
Lift
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: immoweb.be
Energiatõhusus
Energiaklass
155 kWh/m²/yrB
Class B — 155 kWh/m²/yr
Asukoht
Meerlenhoflaan 6, 2660 Hoboken
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m1 minRaudteejaam
1,3 km20 minMetroopeatus
6 km15 minLennujaam
30 km1.3hHaridus
Lasteaed
500 m7 minKeskkool
6 km15 minÜlikool
3 km9 minRaamatukogu
600 m10 minKaubandus ja teenused
Supermarket
100 m2 minToidupood
500 m7 minRestoran
700 m11 minPank
1,8 km28 minTervishoid
Apteek
800 m12 minArst
600 m9 minHaigla
1,2 km19 minVeterinaaria
2,4 km6 minVaba aeg ja loodus
Park
0 m1 minRand
7 km19 minKeskkond
Suurem tee
4 km10 minRaudtee
800 m13 minPhoto Tour

Asukoht
Meerlenhoflaan 6, 2660 Hoboken
Täpne asukohtHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.