Müükapartment
Triplex with Terrace in Courville-sur-Eure Centre
139 000 €
1635 €/m²
4
Toad kokku
3
Magamistoad
85 m²
Elamispind
Lõuna
Suund
Kirjeldus
This three-bedroom, one-bathroom triplex features a terrace and a fireplace. The property is situated in the centre of Courville-sur-Eure, close to local amenities, schools, and the train station serving the Paris Montparnasse line.
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: capifrance.fr, lesiteimmo.com
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
5 kmRaudteejaam
LähedalLennujaam
84 kmHaridus
Algkool
9 kmKeskkool
LähedalÜlikool
18 kmRaamatukogu
8 kmKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
15 kmTervishoid
Apteek
7 kmArst
LähedalHaigla
15 kmVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
28 kmKeskkond

attic

Triplex with Terrace in Courville-sur-Eure Centre
139 000 €
1635 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Capifrance
Viide: 340930498880
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
| Kuupäev | Hind | Hind / m² | Muutus |
|---|---|---|---|
| 15. jaan 2026 | 149 000 € | 1753 € / m² | Algne |
| 13. veebr 2026 | 148 000 € | 1741 € / m² | -0.7% |
| 27. veebr 2026 | 149 000 € | 1753 € / m² | +0.7% |
| 27. veebr 2026 | 148 000 € | 1741 € / m² | -0.7% |
| 6. märts 2026 | 143 000 € | 1682 € / m² | -3.4% |
| 23. apr 2026 | 139 000 € | 1635 € / m² | -2.8% |