Müükapartment
Triplex in Historic Centre of Luxembourg-Clausen
795 000 €
7543 €/m²
Montée de Clausen, Luxembourg-Ville
4
Toad kokku
105.4 m²
Elamispind
Kirjeldus
This three-level triplex features three bedrooms and two bathrooms, with a functional layout suitable for residential or rental use. The property includes a basement and is located in the historic centre of Luxembourg-Clausen, near shops, transport, and schools.
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m2 minRaudteejaam
600 m10 minLennujaam
3,0 km8 minHaridus
Lasteaed
100 m2 minAlgkool
8 km21 minKeskkool
500 m7 minÜlikool
1,8 km29 minRaamatukogu
500 m8 minKaubandus ja teenused
Supermarket
700 m10 minToidupood
600 m9 minRestoran
100 m2 minKaubanduskeskus
22 km57 minPank
600 m9 minTervishoid
Apteek
700 m11 minArst
200 m3 minHaigla
1,3 km20 minVeterinaaria
1,4 km23 minVaba aeg ja loodus
Park
200 m3 minRand
21 km54 minKeskkond
Suurem tee
2,5 km7 minRaudtee
100 m2 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.