Müükapartment
Trilocale with Terrace in Treviso
240 000 €
3117 €/m²
Str. Sant' Agnese, Treviso
3
Toad kokku
2
Magamistoad
1
Vannitoad
77 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht
Kirjeldus
This trilocale apartment, located on the first floor, features an entrance leading to a living area with a kitchenette and access to a terrazzo. The sleeping area includes a double bedroom, a single bedroom, and a windowed bathroom with a bath and shower. The property offers a garage, a covered parking space, and access to communal green areas. It is situated conveniently near bus stops, shops, an...
SeisukordVäga hea
OmandPaljas
Korrus1 / 3
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
0 m1 minRaudteejaam
2,3 km6 minLennujaam
700 m11 minHaridus
Lasteaed
1,8 km28 minÜlikool
1,8 km27 minRaamatukogu
1,9 km30 minKaubandus ja teenused
Supermarket
800 m12 minToidupood
200 m3 minRestoran
100 m1 minPank
1,2 km19 minTervishoid
Apteek
100 m2 minArst
2,8 km7 minHaigla
1,3 km20 minVeterinaaria
4 km11 minVaba aeg ja loodus
Park
200 m4 minRand
11 km27 minKeskkond
Raudtee
600 m10 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.