Müükapartment
Trilocale with Terrace in Lissone
398 000 €
3062 €/m²
Via Trento 33, Lissone
3
Toad kokku
2
Magamistoad
1
Vannitoad
130 m²
Elamispind
94 m²
Terrass
Kirjeldus
This new three-bedroom apartment features a spacious living and dining area, an open-plan kitchen with an island, two bedrooms, a hallway, and a windowed bathroom. It includes a 94 m² terrace and a private laundry room. The building, with an elevator, is energy-efficient and offers modern amenities such as low-consumption heating, air conditioning, and high-efficiency windows.
Ehitusaasta2025
SeisukordUus
OmandTäis
Korrus2 / 2
Asukoht
Via Trento 33, Lissone
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
700 m10 minRaudteejaam
4 km10 minMetroopeatus
7 km19 minLennujaam
16 km42 minHaridus
Lasteaed
400 m7 minKeskkool
17 km44 minÜlikool
600 m10 minRaamatukogu
700 m11 minKaubandus ja teenused
Supermarket
300 m4 minToidupood
700 m11 minRestoran
300 m5 minPank
400 m6 minTervishoid
Apteek
500 m8 minArst
900 m15 minHaigla
500 m8 minVeterinaaria
400 m6 minVaba aeg ja loodus
Park
200 m3 minRand
9 km24 minKeskkond
Suurem tee
1,4 km22 minRaudtee
1,1 km17 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.