Pildid puuduvad
Müükapartment
Trilocale with Balcony in Montesilvano
148 000 €
1644 €/m²
Cso Umbertoi, Montesilvano
4
Toad kokku
2
Magamistoad
1
Vannitoad
90 m²
Elamispind
Ida
Suund
Kirjeldus
This trilocale apartment is located on the second floor of an elegant building in Montesilvano. It features two spacious bedrooms, a bright living room with a panoramic balcony, and a functional kitchen. The property has east-facing exposure and is centrally located, offering easy access to public transport and local amenities.
Ehitusaasta1980
SeisukordHea
Korrus2
Lisaomadused
Terrass
Asukoht
Cso Umbertoi, Montesilvano
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
0 m1 minRaudteejaam
0 m1 minLennujaam
9 km22 minHaridus
Lasteaed
2,1 km6 minÜlikool
6 km16 minRaamatukogu
500 m7 minKaubandus ja teenused
Supermarket
300 m4 minToidupood
100 m1 minRestoran
200 m2 minPank
100 m1 minTervishoid
Apteek
200 m3 minArst
200 m3 minHaigla
2,7 km7 minVeterinaaria
5 km14 minVaba aeg ja loodus
Park
200 m3 minRand
700 m11 minKeskkond
Suurem tee
1,5 km23 minRaudtee
0 m1 minHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.