Müükapartment
Trilocale with Balconies in Seriate
158 000 €
1350 €/m²
Via Guglielmo Marconi, Seriate
3
Toad kokku
2
Magamistoad
1
Vannitoad
117 m²
Elamispind
2
Parkimiskohad
Kirjeldus
This three-bedroom apartment is located in a quiet residential area of Seriate, on a closed road near services and a green area. The property features a large living room with dining area, two bedrooms with parquet flooring, a bathroom with a bath and shower, and a separate kitchen. It has two balconies, is well-maintained with period finishes, and includes a double garage and cellar.
Energiaklass
167.9 kWh/m²/yrE
Class E — 167.9 kWh/m²/yr
Asukoht
Via Guglielmo Marconi, Seriate
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m1 minRaudteejaam
4 km12 minLennujaam
1,4 km22 minHaridus
Lasteaed
1000 m15 minÜlikool
4 km11 minRaamatukogu
500 m8 minKaubandus ja teenused
Supermarket
100 m1 minToidupood
2,3 km6 minRestoran
500 m8 minPank
2,0 km31 minTervishoid
Apteek
600 m10 minArst
500 m8 minHaigla
900 m14 minVeterinaaria
3 km9 minVaba aeg ja loodus
Park
400 m7 minRand
2,2 km6 minKeskkond
Suurem tee
2,2 km6 minRaudtee
500 m8 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.