Müükapartment
3-room apartment in IT
169 000 €
2683 €/m²
3
Toad kokku
1
Vannitoad
63 m²
Ümbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
200 m2 minRaudteejaam
5 km14 minLennujaam
32 km1.4hHaridus
Lasteaed
400 m7 minÜlikool
1,6 km26 minRaamatukogu
900 m14 minKaubandus ja teenused
Supermarket
500 m7 minToidupood
100 m1 minRestoran
100 m2 minPank
500 m8 minTervishoid
Apteek
300 m5 minArst
300 m5 minHaigla
2,4 km6 minVeterinaaria
700 m10 minVaba aeg ja loodus
Park
200 m3 minRand
600 m10 minKeskkond
Raudtee
100 m2 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.