Müükapartment
3-room apartment in IT
487 000 €
4683 €/m²
3
Toad kokku
2
Vannitoad
104 m²
Elamispind
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: wikicasa.it
Asukoht
Täpne asukoht
Ümbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
0 m1 minRaudteejaam
1000 m15 minMetroopeatus
4 km9 minLennujaam
20 km51 minHaridus
Lasteaed
600 m9 minKeskkool
8 km21 minÜlikool
1,8 km29 minRaamatukogu
2,0 km31 minKaubandus ja teenused
Supermarket
400 m6 minToidupood
300 m4 minRestoran
200 m3 minPank
800 m12 minTervishoid
Apteek
300 m5 minArst
1,9 km30 minHaigla
2,6 km7 minVeterinaaria
200 m3 minVaba aeg ja loodus
Park
100 m1 minRand
14 km35 minKeskkond
Suurem tee
700 m11 minRaudtee
1000 m15 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.