Müükapartment
3-room apartment in IT
199 000 €
1292 €/m²
3
Toad kokku
2
Vannitoad
154 m²
Ümbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m1 minRaudteejaam
2,3 km6 minLennujaam
4 km10 minHaridus
Lasteaed
500 m8 minÜlikool
2,4 km6 minRaamatukogu
600 m10 minKaubandus ja teenused
Supermarket
1,0 km16 minToidupood
300 m4 minRestoran
300 m4 minPank
300 m4 minTervishoid
Apteek
500 m8 minArst
2,4 km6 minHaigla
1,8 km27 minVeterinaaria
1,8 km29 minVaba aeg ja loodus
Park
0 m1 minRand
5 km14 minKeskkond
Suurem tee
1,2 km19 minRaudtee
900 m14 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.