Müükapartment
3-room apartment in IT
195 000 €
1773 €/m²
3
Toad kokku
1
Vannitoad
110 m²
Ümbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
1,6 km26 minRaudteejaam
1,1 km17 minLennujaam
33 km1.4hHaridus
Lasteaed
7 km17 minKeskkool
26 km1.1hÜlikool
4 km11 minRaamatukogu
9 km24 minKaubandus ja teenused
Supermarket
300 m5 minToidupood
500 m7 minRestoran
400 m6 minPank
400 m6 minTervishoid
Apteek
400 m6 minArst
9 km24 minHaigla
7 km18 minVaba aeg ja loodus
Park
300 m5 minRand
4 km10 minKeskkond
Suurem tee
2,7 km7 minRaudtee
1,1 km16 minPhoto Tour