Müükapartment
3-room apartment in IT
155 000 €
2067 €/m²
3
Toad kokku
2
Vannitoad
75 m²
Ümbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
200 m3 minRaudteejaam
10 km26 minLennujaam
13 km34 minHaridus
Lasteaed
2,7 km7 minÜlikool
12 km30 minRaamatukogu
4 km10 minKaubandus ja teenused
Supermarket
900 m14 minToidupood
2,5 km6 minRestoran
200 m3 minPank
1,4 km21 minTervishoid
Apteek
900 m14 minArst
4 km10 minHaigla
5 km12 minVeterinaaria
1,5 km24 minVaba aeg ja loodus
Park
100 m2 minRand
10 km26 minPhoto Tour