Müükapartment
3-room apartment in IT
300 000 €
3333 €/m²
3
Toad kokku
1
Vannitoad
90 m²
Elamispind
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: wikicasa.it
Asukoht
Täpne asukoht
Ümbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m2 minRaudteejaam
2,5 km6 minLennujaam
3 km8 minHaridus
Lasteaed
200 m2 minÜlikool
1,7 km26 minRaamatukogu
1,2 km19 minKaubandus ja teenused
Supermarket
300 m5 minToidupood
200 m3 minRestoran
100 m1 minPank
300 m4 minTervishoid
Apteek
400 m7 minArst
1,4 km21 minHaigla
800 m13 minVeterinaaria
1,4 km22 minVaba aeg ja loodus
Park
100 m2 minRand
2,4 km6 minKeskkond
Suurem tee
5 km12 minRaudtee
1,9 km30 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.