Müükapartment
3-room apartment in IT
45 000 €
506 €/m²
3
Toad kokku
1
Vannitoad
89 m²
Ümbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
3 km8 minRaudteejaam
4 km10 minLennujaam
26 km1.1hHaridus
Lasteaed
1,5 km23 minÜlikool
22 km58 minRaamatukogu
7 km18 minKaubandus ja teenused
Supermarket
900 m13 minToidupood
1,1 km17 minRestoran
600 m9 minPank
1,4 km22 minTervishoid
Apteek
1,4 km22 minHaigla
12 km31 minVaba aeg ja loodus
Park
2,9 km7 minRand
16 km42 minKeskkond
Suurem tee
5 km12 minRaudtee
4 km10 minPhoto Tour