Müükapartment
Traversant Flat with Garden/Terrace in Quiet Area
305 000 €
4357 €/m²
3
Toad kokku
70 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht
Ida
Suund
Kirjeldus
This three-bedroom, two-bathroom flat is located on the ground floor of a small, secure copropriété with an automated gate. It features a spacious, well-lit living room and kitchen, opening onto a 50 m² garden/terrace. The property includes a private parking space and a large garage, with nearby amenities and bus stops within a 2-minute walk.
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
8 kmLennujaam
30 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
14 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
14 kmPank
LähedalTervishoid
Apteek
LähedalArst
LähedalHaigla
9 kmVeterinaaria
LähedalVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
7 kmKeskkond

driveway
Traversant Flat with Garden/Terrace in Quiet Area
305 000 €
4357 €/m²
Avaldatud
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.