Müükhouse
Traditional Wooden House with Outbuildings near Elva
54 900 €
540 €/m²
3
Toad kokku
101 m²
Elamispind
5945 m²
Krunt
Kirjeldus
This three-bedroom house, built in the 1930s, includes a garage-workshop and additional outbuildings. The property sits on a 0.59-hectare plot with mixed forest and fruit trees, located 9 km from Elva town. The house requires complete renewal and features a 101.6 m² living area with a loft.
Ehitusaasta1938
SeisukordVajab remonti
OmandTäis
Korrust1
KütePuit
Lisaomadused
Maavaade
Parkla
Saun
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: city24.ee
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
7 kmHaridus
Lasteaed
LähedalÜlikool
9 kmRaamatukogu
6 kmKaubandus ja teenused
Supermarket
6 kmToidupood
5 kmRestoran
6 kmTervishoid
Apteek
6 kmArst
7 kmHaigla
6 kmVeterinaaria
7 kmVaba aeg ja loodus

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.