Müükhouse
Traditional Townhouse in Central Praia da Luz
430 000 €
3116 €/m²
3
Toad kokku
2
Magamistoad
1
Vannitoad
138 m²
Elamispind
138 m²
Krunt
Kirjeldus
This two-bedroom, one-bathroom townhouse is located in the central area of Praia da Luz. It features a kitchen, patio, storage room, and a balcony. The property is situated in a traditional setting within the village.
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
24 kmHaridus
Lasteaed
LähedalÜlikool
20 kmRaamatukogu
6 kmKaubandus ja teenused
LähedalHaigla
21 kmVeterinaaria
6 kmVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
LähedalKeskkond
Suurem tee
5 kmRaudtee

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.