Müükhouse
Traditional House with Terrace in Jallais
259 000 €
2056 €/m²
5
Toad kokku
126 m²
Elamispind
464 m²
Krunt
Kirjeldus
This three-bedroom, two-bathroom terraced house features a garage, terrace, and garden. Built in 1890, the property has been fully renovated and is situated in a quiet area near the town centre. The house includes a well-equipped kitchen, a spacious living area, and a well for garden irrigation.
Ehitusaasta1890
SeisukordRenoveeritud
OmandTäis
Korrust5
KüteElekter
Lisaomadused
Aed
Parkla
Sisustatud köök
Terrass
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: bienici.com, lesiteimmo.com
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
4 kmRaudteejaam
9 kmLennujaam
55 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
4 kmKeskkool
LähedalÜlikool
17 kmRaamatukogu
6 kmKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
4 kmKaubanduskeskus
11 kmPank
LähedalTervishoid
Apteek
6 kmArst
6 kmHaigla
8 kmVeterinaaria
8 kmVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
10 kmPhoto Tour

garden
Traditional House with Terrace in Jallais
259 000 €
2056 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Iad France
Viide: 1948499
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.