Müükhouse
Traditional House with Pool in Évenos
895 000 €
4838 €/m²
7
Toad kokku
5
Magamistoad
185 m²
Elamispind
4022 m²
Krunt
Lõuna
Suund
Kirjeldus
This five-bedroom, two-bathroom traditional house features a spacious living area and a private pool. The property includes a 4,022 m² garden and is situated in the quiet, verdant setting of Évenos, close to amenities and major roads.
Ehitusaasta2000
SeisukordSuurepärane
OmandTäis
Korrust2
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: iadfrance.fr, lesiteimmo.com
Energiatõhusus
Energiaklass
78 kWh/m²/yrC
Class C — 78 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
15 kg CO²/m²/yrC
Class C — 15 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
5 kmLennujaam
25 kmHaridus
Lasteaed
4 kmAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
9 kmRaamatukogu
5 kmKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
9 kmPank
LähedalTervishoid
Apteek
LähedalArst
4 kmHaigla
4 kmVeterinaaria
3 kmVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
6 kmKeskkond
Suurem tee
4 kmRaudtee
5 kmPhoto Tour

Traditional House with Pool in Évenos
895 000 €
4838 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Adonay Bernerd
IAD France
Viide: 1930837
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
| Kuupäev | Hind | Hind / m² | Muutus |
|---|---|---|---|
| 30. jaan 2026 | 950 000 € | 5135 € / m² | Algne |
| 23. apr 2026 | 895 000 € | 4838 € / m² | -5.8% |