Müükhouse
Traditional House with Pool in Cousance
224 000 €
1612 €/m²
6
Toad kokku
3
Magamistoad
139 m²
Elamispind
872 m²
Krunt
Kirjeldus
This four-bedroom, two-bathroom house includes a separate studio and a 95 m² loft space. The property features a 35 m² living room with a pellet stove, a balcony, and a 872 m² garden with a pool.
Ehitusaasta1975
OmandTäis
Korrust3
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
63 kmHaridus
Lasteaed
5 kmAlgkool
LähedalKeskkool
4 kmÜlikool
20 kmRaamatukogu
LähedalHaigla
16 kmVeterinaaria
LähedalVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
7 kmKeskkond
Suurem tee
5 kmRaudtee

Traditional House with Pool in Cousance
224 000 €
1612 €/m²
Avaldatud
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.