Müükhouse
Traditional House with Garden in Le Bourguet
210 000 €
3000 €/m²
3
Toad kokku
2
Magamistoad
70 m²
Elamispind
905 m²
Krunt
Kirjeldus
This single-storey, three-bedroom house features a living room with a fireplace, a dining room, and a terrace. The property includes a fully enclosed garden, a garage, and a studio with an ensuite bathroom, situated near the Gorges du Verdon with a 10-minute drive to local amenities.
Ehitusaasta1985
SeisukordHea
OmandTäis
Korrust1
Energiaklass
286 kWh/m²/yrE
Class E — 286 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
10 kg CO²/m²/yrB
Class B — 10 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
21 kmLennujaam
57 kmHaridus
Lasteaed
7 kmAlgkool
6 kmKeskkool
7 kmÜlikool
27 kmRaamatukogu
6 kmKaubandus ja teenused
Supermarket
8 kmToidupood
6 kmRestoran
LähedalPank
7 kmTervishoid
Apteek
7 kmHaigla
7 kmVeterinaaria
8 kmVaba aeg ja loodus
Park
7 kmRand
10 kmPhoto Tour

facade

Traditional House with Garden in Le Bourguet
210 000 €
3000 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Virginie Troin
IAD France
Viide: 1996930
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.