Müükhouse
Traditional House with Double Garage in Rouen
195 000 €
1760 €/m²
7
Toad kokku
3
Magamistoad
110.77 m²
Elamispind
1476 m²
Krunt
2
Parkimiskohad
Kirjeldus
This three-bedroom, one-bathroom house is a traditional single-storey property with a double garage and outbuilding. The property features a 42 m² living area with a pellet stove, an open-plan kitchen, and a laundry room with external access. Additionally, it includes a partially finished attic space and a partial cellar.
SeisukordHea
OmandTäis
Korrust1
Energiaklass
247 kWh/m²/yrD
Class D — 247 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
7 kg CO²/m²/yrB
Class B — 7 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
4 kmRaudteejaam
LähedalLennujaam
104 kmHaridus
Algkool
LähedalKeskkool
13 kmÜlikool
23 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalPank
LähedalTervishoid
Apteek
6 kmHaigla
14 kmVeterinaaria

attic
Traditional House with Double Garage in Rouen
195 000 €
1760 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
LAURÈNE VIMARD
BSK Immobilier
Viide: 315708
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.