Müükhouse
Townhouse with Patio in Rouillac Centre
129 500 €
1295 €/m²
7
Toad kokku
100 m²
Elamispind
15 m²
Krunt
Lõuna
Suund
1
Parkimiskoht
Kirjeldus
This three-bedroom, one-bathroom townhouse features a south-facing orientation and a small exterior patio. The property includes a garage, a fitted kitchen, and a new pellet insert for heating. The house is located in the heart of Rouillac, offering a convenient and sought-after living environment.
SeisukordHea
OmandTäis
Korrust2
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
16 kmLennujaam
96 kmHaridus
Algkool
8 kmKeskkool
12 kmÜlikool
23 kmRaamatukogu
LähedalHaigla
21 kmVeterinaaria
LähedalVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
14 kmPhoto Tour

Townhouse with Patio in Rouillac Centre
129 500 €
1295 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Iad France
Viide: 1893775
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
| Kuupäev | Hind | Hind / m² | Muutus |
|---|---|---|---|
| 25. dets 2025 | 138 500 € | — | Algne |
| 9. apr 2026 | 129 500 € | — | -6.5% |