Müükhouse
Townhouse with Garden in Sint-Amandsberg
375 000 €
2232 €/m²
Nekkersvijverstraat, Sint-Amandsberg
4
Toad kokku
3
Magamistoad
1
Vannitoad
168 m²
Elamispind
160 m²
Krunt
80 m²
Aed
Kirjeldus
This townhouse features three bedrooms and one bathroom, with a spacious living area and kitchen on the ground floor. A notable garden provides a natural retreat, connecting the interior with the outdoors. Located on a 160 m² plot in the Nekkersvijverstraat, the property offers a quiet setting with easy access to central Gand by bicycle.
Ehitusaasta1955
SeisukordHea
OmandTäis
Korrust3
Energiaklass
749 kWh/m²/yrF
Class F — 749 kWh/m²/yr
Asukoht
Nekkersvijverstraat, Sint-Amandsberg
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
200 m2 minRaudteejaam
1,2 km19 minLennujaam
51 km2.2hHaridus
Lasteaed
500 m7 minÜlikool
1,9 km29 minRaamatukogu
1,4 km22 minKaubandus ja teenused
Supermarket
400 m6 minToidupood
400 m7 minRestoran
300 m5 minPank
600 m9 minTervishoid
Apteek
500 m8 minArst
300 m5 minHaigla
700 m10 minVeterinaaria
300 m5 minVaba aeg ja loodus
Park
300 m5 minRand
2,9 km7 minKeskkond
Suurem tee
1,7 km26 minRaudtee
600 m10 minPhoto Tour

Täpne asukohtHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.