Müükhouse
Townhouse with Garden in Quiet Location
80 000 €
777 €/m²
4
Toad kokku
2
Magamistoad
1
Vannitoad
103 m²
Elamispind
162 m²
Krunt
Kirjeldus
This three-bedroom, one-bathroom townhouse features a fitted kitchen and a living room of 30 m². The property includes a garden, garage, and additional storage space, situated in a calm area with nearby amenities.
Ehitusaasta1900
SeisukordHea
OmandTäis
Korrust2
KüteÕli
Lisaomadused
Aed
Sisustatud köök
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: bienici.com, megagence.com
Energiatõhusus
Energiaklass
359 kWh/m²/yrF
Class F — 359 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
47 kg CO²/m²/yrD
Class D — 47 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
84 kmHaridus
Algkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
27 kmRaamatukogu
LähedalHaigla
26 kmVeterinaaria
LähedalVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
10 kmKeskkond

Townhouse with Garden in Quiet Location
80 000 €
777 €/m²
Avaldaja
MEGAGENCE
Viide: 187733
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
| Kuupäev | Hind | Hind / m² | Muutus |
|---|---|---|---|
| 18. juuli 2025 | 98 000 € | 951 € / m² | Algne |
| 13. okt 2025 | 86 240 € | 837 € / m² | -12.0% |
| 14. veebr 2026 | 80 000 € | 777 € / m² | -7.2% |