Müükhouse
Town House with Courtyard in Lacrouzette Centre
115 000 €
906 €/m²
6
Toad kokku
127 m²
Elamispind
127 m²
Krunt
1
Parkimiskoht
Kirjeldus
This four-bedroom, one-bathroom town house features a 30 m² kitchen-dining area, a 23 m² living room, and a 28 m² courtyard. The property includes a garage and is located in the centre of Lacrouzette, close to local amenities.
Ehitusaasta1900
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
7 kmRaudteejaam
LähedalLennujaam
77 kmHaridus
Lasteaed
10 kmAlgkool
4 kmKeskkool
8 kmÜlikool
8 kmRaamatukogu
7 kmKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalPank
LähedalTervishoid
Apteek
LähedalArst
7 kmHaigla
9 kmVaba aeg ja loodus
Park
4 kmRand
22 kmPhoto Tour

other room
Town House with Courtyard in Lacrouzette Centre
115 000 €
906 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Safti
Viide: 1618438
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.