Müükapartment
Top Floor Flat with Balconies in Bagnolet
449 000 €
4359 €/m²
6
Toad kokku
4
Magamistoad
2
Vannitoad
103 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht
Lõuna
Suund
Kirjeldus
This seven-bedroom, two-bathroom flat is located on the top floor with an elevator. The property features two balconies, one facing south and the other south-west, and includes a separate WC and a parking space.
Ehitusaasta2018
SeisukordSuurepärane
OmandKaasomand
Korrus7 / 8
Energiaklass
70 kWh/m²/yrC
Class C — 70 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
11 kg CO²/m²/yrC
Class C — 11 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalMetroopeatus
LähedalLennujaam
14 kmHaridus
LähedalKaubanduskeskus
9 kmPank
LähedalRand
11 kmKeskkond

bathroom
Top Floor Flat with Balconies in Bagnolet
449 000 €
4359 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Weelodge
Viide: VA20403-WEELODGE
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
| Kuupäev | Hind | Hind / m² | Muutus |
|---|---|---|---|
| 17. jaan 2026 | 485 000 € | 4709 € / m² | Algne |
| 28. veebr 2026 | 469 000 € | 4553 € / m² | -3.3% |
| 23. apr 2026 | 459 000 € | 4456 € / m² | -2.1% |
| 16. mai 2026 | 449 000 € | 4359 € / m² | -2.2% |