Müükapartment
Top Floor Flat in Central Narva
8900 €
225 €/m²
2
Toad kokku
1
Magamistoad
39.6 m²
Elamispind
Kirjeldus
This two-bedroom flat is located on the top floor of a five-storey stone building in central Narva. The property requires decoration and features a large layout that can be easily zoned into a bedroom and living area. The building has undergone recent updates, including new ventilation and repaired entrances.
Ehitusaasta1962
SeisukordVajab remonti
Korrus5 / 5
Lisaomadused
Parkla
Tänava poole
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: city24.lv
Energiatõhusus
Energiaklass
F
Class F
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
122 kmHaridus

Hindade ajalugu
| Kuupäev | Hind | Hind / m² | Muutus |
|---|---|---|---|
| 22. okt 2025 | 11 000 € | 278 € / m² | Algne |
| 5. veebr 2026 | 10 000 € | 253 € / m² | -9.1% |
| 2. apr 2026 | 8900 € | 225 € / m² | -11.0% |