Müükapartment
Top-Floor Duplex with Open Kitchen in Residential Building
109 000 €
2946 €/m²
2
Toad kokku
37 m²
Elamispind
Kirjeldus
This one-bedroom, one-bathroom duplex features an open-plan kitchen and a spacious living area. The property is located on the top floor of a well-maintained residential building, offering eastern and western exposure. The duplex requires interior insulation work and window replacements.
Ehitusaasta1940
SeisukordVajab remonti
OmandKaasomand
Korrus3 / 3
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
42 kmHaridus
LähedalKaubanduskeskus
7 kmPank
LähedalTervishoid
Apteek
LähedalArst
3 kmHaigla
LähedalVeterinaaria
LähedalVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
LähedalKeskkond
Suurem tee
4 kmRaudtee

living room

Top-Floor Duplex with Open Kitchen in Residential Building
109 000 €
2946 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Agence Nouvelle-Immo
Viide: 584
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
| Kuupäev | Hind | Hind / m² | Muutus |
|---|---|---|---|
| 25. dets 2025 | 116 000 € | 3135 € / m² | Algne |
| 22. jaan 2026 | 112 000 € | 3027 € / m² | -3.4% |
| 22. märts 2026 | 109 000 € | 2876 € / m² | -2.7% |