Müükapartment
Top-Floor Apartment with Roof Terrace in Giugliano
220 000 €
2444 €/m²
Via Ripuaria, 48, 80014 Giugliano in Campania, Napoli
3
Toad kokku
2
Magamistoad
1
Vannitoad
90 m²
Elamispind
2
Parkimiskohad
Kirjeldus
This three-bedroom, one-bathroom apartment features a spacious living room, separate kitchen, and a private roof terrace. The property includes a basement, garage, and two parking spaces, located in the central Varcaturo area. The building was constructed in the year 2000 and the apartment is currently rented with a lease ending this November.
Ehitusaasta2000
SeisukordHea
OmandTäis
Korrus1 / 2
Lisaomadused
Linnaavaade
Sisustatud köök
Tänava poole
Terrass
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: tecnocasa.it, wikicasa.it
Energiatõhusus
Energiaklass
175 kWh/m²/yrG
Class G — 175 kWh/m²/yr
Asukoht
Via Ripuaria, 48, 80014 Giugliano in Campania, Napoli
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
2,6 km7 minRaudteejaam
4 km10 minLennujaam
17 km45 minHaridus
Lasteaed
4 km11 minKeskkool
17 km45 minÜlikool
11 km29 minRaamatukogu
8 km20 minKaubandus ja teenused
Supermarket
800 m12 minToidupood
2,7 km7 minRestoran
1,0 km16 minPank
3 km8 minTervishoid
Apteek
2,7 km7 minArst
7 km18 minHaigla
7 km17 minVeterinaaria
3 km8 minVaba aeg ja loodus
Park
600 m9 minRand
3 km9 minKeskkond
Raudtee
3 km9 minPhoto Tour