Müükapartment
Top-Floor Apartment with Balcony in Echirolles
76 000 €
1070 €/m²
4
Toad kokku
71 m²
Elamispind
Kirjeldus
This four-bedroom, one-bathroom apartment features a separate WC, equipped kitchen, and a balcony. The property is located on the top floor of a four-storey building without a lift, in Echirolles near Domaine Jean Jaurès.
Ehitusaasta1960
SeisukordHea
OmandKaasomand
Korrus4 / 4
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
38 kmHaridus
LähedalRand
5 kmKeskkond

bedroom
Top-Floor Apartment with Balcony in Echirolles
76 000 €
1070 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Cabinet Heurtier
Viide: FG243VH-HEURTIERIMMO
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
| Kuupäev | Hind | Hind / m² | Muutus |
|---|---|---|---|
| 4. nov 2025 | 89 000 € | 1248 € / m² | Algne |
| 8. jaan 2026 | 80 000 € | 1122 € / m² | -10.1% |
| 4. apr 2026 | 76 000 € | 1066 € / m² | -5.0% |