Müükapartment
4-room apartment in København Ø
11 250 000 DKK
91 463 DKK/m²
Viborggade 57, 2., 2100 København Ø
4
Toad kokku
123 m²
Elamispind
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: boligsiden.dk
Asukoht
Viborggade 57, 2., 2100 København Ø
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
200 m3 minRaudteejaam
1,4 km23 minMetroopeatus
600 m9 minLennujaam
9 km23 minHaridus
Lasteaed
100 m2 minKeskkool
3 km9 minÜlikool
1,3 km21 minRaamatukogu
600 m9 minKaubandus ja teenused
Supermarket
100 m2 minToidupood
100 m2 minRestoran
200 m4 minPank
400 m7 minTervishoid
Apteek
400 m6 minArst
200 m4 minHaigla
1,3 km21 minVeterinaaria
900 m14 minVaba aeg ja loodus
Park
200 m4 minRand
1,5 km24 minKeskkond
Raudtee
500 m7 minPhoto Tour

Asukoht
Viborggade 57, 2., 2100 København Ø
Täpne asukohtHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.