Müükapartment
3-room apartment in Aarhus C
3 499 000 DKK ≈ 468 319 €
39 315 DKK/m² ≈ 5262 €/m²
Vestre Ringgade 152, 2. th, 8000 Aarhus C
3
Toad kokku
89 m²
Elamispind
562 m²
Krunt
Ehitusaasta1949
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: boliga.dk
Energiatõhusus
Energiaklass
E
Class E
Asukoht
Vestre Ringgade 152, 2. th, 8000 Aarhus C
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m1 minLennujaam
29 km1.3hHaridus
Lasteaed
400 m6 minÜlikool
600 m9 minRaamatukogu
500 m8 minKaubandus ja teenused
Supermarket
300 m4 minToidupood
200 m4 minRestoran
300 m4 minPank
1,3 km20 minTervishoid
Apteek
400 m6 minArst
700 m10 minHaigla
2,4 km6 minVeterinaaria
3 km8 minVaba aeg ja loodus
Park
100 m2 minRand
2,1 km6 minKeskkond
Suurem tee
4 km11 minRaudtee
1,5 km24 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.