Müükapartment
3-room apartment in Aalborg
1 595 000 DKK ≈ 213 454 €
19 691 DKK/m² ≈ 2635 €/m²
Vesterbro 39, st. tv, 9000 Aalborg
3
Toad kokku
81 m²
Elamispind
Ehitusaasta1911
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: boliga.dk
Energiatõhusus
Energiaklass
E
Class E
Asukoht
Vesterbro 39, st. tv, 9000 Aalborg
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m1 minRaudteejaam
3 km9 minLennujaam
5 km13 minHaridus
Lasteaed
400 m6 minÜlikool
700 m12 minRaamatukogu
900 m14 minKaubandus ja teenused
Supermarket
400 m6 minToidupood
300 m5 minRestoran
200 m4 minPank
200 m3 minTervishoid
Apteek
300 m5 minArst
300 m5 minHaigla
200 m3 minVeterinaaria
1,2 km18 minVaba aeg ja loodus
Park
300 m4 minRand
2,1 km5 minKeskkond
Suurem tee
1,9 km30 minRaudtee
100 m1 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.