Müükapartment
2-room apartment in Hørsholm
2 195 000 DKK ≈ 293 750 €
36 583 DKK/m² ≈ 4896 €/m²
Usserød Kongevej 35B, st. th, 2970 Hørsholm
2
Toad kokku
60 m²
Elamispind
1524 m²
Krunt
Ehitusaasta1939
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: boliga.dk
Energiatõhusus
Energiaklass
D
Class D
Asukoht
Usserød Kongevej 35B, st. th, 2970 Hørsholm
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
200 m4 minRaudteejaam
8 km21 minLennujaam
29 km1.3hHaridus
Lasteaed
400 m6 minKeskkool
24 km1.0hÜlikool
1,5 km23 minRaamatukogu
400 m6 minKaubandus ja teenused
Supermarket
300 m4 minToidupood
200 m3 minRestoran
300 m5 minPank
5 km14 minTervishoid
Apteek
200 m3 minArst
6 km15 minHaigla
9 km23 minVeterinaaria
6 km16 minVaba aeg ja loodus
Park
500 m7 minRand
3,0 km8 minKeskkond
Suurem tee
1,2 km18 minRaudtee
1,5 km23 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.