Müükapartment
3-room apartment in Korsør
720 000 DKK ≈ 96 367 €
9000 DKK/m² ≈ 1205 €/m²
Tyreengen 56, st. tv, 4220 Korsør
3
Toad kokku
1
Vannitoad
80 m²
Elamispind
60 655 m²
Krunt
Ehitusaasta1971
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: boliga.dk
Energiatõhusus
Energiaklass
D
Class D
Asukoht
Tyreengen 56, st. tv, 4220 Korsør
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
1,0 km16 minLennujaam
54 km2.4hHaridus
Lasteaed
6 km16 minÜlikool
14 km37 minRaamatukogu
11 km29 minKaubandus ja teenused
Supermarket
700 m11 minToidupood
1,7 km27 minRestoran
1,8 km28 minTervishoid
Apteek
1,8 km29 minArst
1,3 km20 minHaigla
10 km27 minVaba aeg ja loodus
Park
500 m8 minRand
1000 m15 minKeskkond
Suurem tee
3 km8 minRaudtee
4 km10 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.