Müükapartment
4-room apartment in Hellerup
18 000 000 DKK ≈ 2 408 424 €
113 924 DKK/m² ≈ 15 243 €/m²
Tuborg Havnepark 30, 2. th., 2900 Hellerup
4
Toad kokku
158 m²
Elamispind
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: boligsiden.dk
Asukoht
Tuborg Havnepark 30, 2. th., 2900 Hellerup
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
400 m6 minRaudteejaam
1,4 km22 minMetroopeatus
1,5 km24 minLennujaam
11 km28 minHaridus
Lasteaed
1,3 km21 minKeskkool
6 km14 minÜlikool
2,7 km7 minRaamatukogu
1,6 km26 minKaubandus ja teenused
Supermarket
600 m9 minToidupood
700 m11 minRestoran
100 m2 minPank
800 m13 minTervishoid
Apteek
600 m9 minArst
700 m11 minHaigla
600 m10 minVeterinaaria
3 km8 minVaba aeg ja loodus
Park
600 m10 minRand
500 m8 minKeskkond
Raudtee
1,0 km16 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.