Müükapartment
2-room apartment in Nørresundby
795 000 DKK
13 033 DKK/m²
Thistedvej 81A, st. th., 9400 Nørresundby
2
Toad kokku
61 m²
Elamispind
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: boligsiden.dk
Asukoht
Thistedvej 81A, st. th., 9400 Nørresundby
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m1 minRaudteejaam
6 km15 minLennujaam
2,4 km6 minHaridus
Lasteaed
600 m9 minÜlikool
2,4 km6 minRaamatukogu
1,9 km29 minKaubandus ja teenused
Supermarket
200 m3 minToidupood
100 m1 minRestoran
1,3 km20 minPank
1,5 km24 minTervishoid
Apteek
300 m4 minArst
1,8 km28 minHaigla
2,2 km6 minVeterinaaria
700 m10 minVaba aeg ja loodus
Park
100 m2 minRand
1,5 km23 minKeskkond
Suurem tee
3,0 km8 minRaudtee
100 m1 minPhoto Tour

Asukoht
Thistedvej 81A, st. th., 9400 Nørresundby
Täpne asukohtHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.