Müükapartment
1-room apartment in Haderslev
495 000 DKK
8684 DKK/m²
Teaterstien 19, 2. 14., 6100 Haderslev
1
Toad kokku
57 m²
Elamispind
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: boligsiden.dk
Asukoht
Teaterstien 19, 2. 14., 6100 Haderslev
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
200 m3 minRaudteejaam
1,1 km18 minLennujaam
57 km2.5hHaridus
Lasteaed
4 km11 minÜlikool
24 km1.0hRaamatukogu
400 m7 minKaubandus ja teenused
Supermarket
100 m2 minToidupood
100 m1 minRestoran
200 m2 minPank
200 m3 minTervishoid
Apteek
400 m6 minArst
300 m4 minHaigla
3,0 km8 minVaba aeg ja loodus
Park
100 m2 minRand
1,4 km22 minKeskkond
Suurem tee
5 km12 minRaudtee
1000 m15 minPhoto Tour

facade

Asukoht
Teaterstien 19, 2. 14., 6100 Haderslev
Täpne asukohtHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.