Müükapartment
3-room apartment in Nørresundby
895 000 DKK
11 188 DKK/m²
Strubjerg 34, 2. 1., 9400 Nørresundby
3
Toad kokku
80 m²
Elamispind
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: boligsiden.dk
Asukoht
Strubjerg 34, 2. 1., 9400 Nørresundby
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
200 m4 minRaudteejaam
6 km16 minLennujaam
3 km8 minHaridus
Lasteaed
500 m8 minÜlikool
2,4 km6 minRaamatukogu
1,7 km26 minKaubandus ja teenused
Supermarket
400 m7 minToidupood
900 m15 minRestoran
1,6 km24 minPank
1,6 km25 minTervishoid
Apteek
1,2 km19 minArst
1,6 km26 minHaigla
2,6 km7 minVeterinaaria
1,2 km19 minVaba aeg ja loodus
Park
1000 m16 minRand
2,6 km7 minKeskkond
Suurem tee
1,9 km30 minRaudtee
1,1 km17 minPhoto Tour

facade

Asukoht
Strubjerg 34, 2. 1., 9400 Nørresundby
Täpne asukohtHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.