Müükapartment
3-room apartment in København K
11 500 000 DKK ≈ 1 538 823 €
95 833 DKK/m² ≈ 12 824 €/m²
Store Kongensgade 55, 3. th., 1264 København K
3
Toad kokku
120 m²
Elamispind
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: boligsiden.dk
Asukoht
Store Kongensgade 55, 3. th., 1264 København K
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m1 minRaudteejaam
900 m14 minMetroopeatus
200 m2 minLennujaam
7 km17 minHaridus
Lasteaed
600 m9 minKeskkool
1,3 km20 minÜlikool
700 m11 minRaamatukogu
900 m14 minKaubandus ja teenused
Supermarket
0 m1 minToidupood
100 m2 minRestoran
0 m1 minPank
100 m1 minTervishoid
Apteek
100 m2 minArst
400 m7 minHaigla
1,7 km27 minVeterinaaria
500 m8 minVaba aeg ja loodus
Park
200 m3 minRand
1,4 km22 minKeskkond
Raudtee
700 m10 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.