Müükhouse
7-room house in Silkeborg
2 995 000 DKK ≈ 400 861 €
12 126 DKK/m² ≈ 1623 €/m²
Øster Bordingstræde 7, 8600 Silkeborg
7
Toad kokku
2
Vannitoad
247 m²
Elamispind
922 m²
Krunt
Ehitusaasta1967
Korrust1
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: danbolig.dk
Energiatõhusus
Energiaklass
B
Class B
Asukoht
Øster Bordingstræde 7, 8600 Silkeborg
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
1,3 km20 minLennujaam
53 km2.3hHaridus
Lasteaed
1,5 km23 minÜlikool
6 km16 minRaamatukogu
5 km12 minKaubandus ja teenused
Supermarket
1,6 km25 minToidupood
1,5 km24 minRestoran
2,9 km7 minPank
4 km10 minTervishoid
Apteek
4 km9 minArst
5 km12 minHaigla
5 km13 minVeterinaaria
4 km10 minVaba aeg ja loodus
Park
100 m2 minRand
4 km9 minKeskkond
Suurem tee
600 m9 minRaudtee
4 km10 minPhoto Tour

facade

7-toaline maja asukohas Silkeborg
2 995 000 DKK ≈ 400 861 €
12 126 DKK/m² ≈ 1623 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
danbolig Silkeborg
Asukoht
Øster Bordingstræde 7, 8600 Silkeborg
Täpne asukohtHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.