Müükhouse
5-room house in Mesinge
1 595 000 DKK ≈ 213 480 €
9327 DKK/m² ≈ 1248 €/m²
Stationsvej 8, 5370 Mesinge
5
Toad kokku
2
Vannitoad
171 m²
Elamispind
1104 m²
Krunt
Ehitusaasta1916
Korrust1
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: home.dk
Energiatõhusus
Energiaklass
D
Class D
Asukoht
Stationsvej 8, 5370 Mesinge
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
300 m5 minLennujaam
19 km50 minHaridus
Lasteaed
5 km12 minÜlikool
19 km49 minRaamatukogu
5 km14 minKaubandus ja teenused
Supermarket
400 m6 minToidupood
5 km14 minRestoran
4 km10 minPank
5 km14 minTervishoid
Apteek
5 km14 minArst
100 m1 minHaigla
20 km53 minVaba aeg ja loodus
Park
2,9 km7 minRand
4 km11 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.