Müükapartment
2-room apartment in Taastrup
1 695 000 DKK
29 737 DKK/m²
Spaden B 6, 2. 1., 2630 Taastrup
2
Toad kokku
57 m²
Elamispind
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: boligsiden.dk
Asukoht
Spaden B 6, 2. 1., 2630 Taastrup
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
400 m7 minRaudteejaam
600 m9 minLennujaam
21 km55 minHaridus
Lasteaed
500 m8 minKeskkool
17 km45 minÜlikool
8 km21 minRaamatukogu
1,5 km24 minKaubandus ja teenused
Supermarket
400 m6 minToidupood
500 m8 minRestoran
400 m7 minPank
8 km20 minTervishoid
Apteek
600 m9 minArst
5 km14 minHaigla
7 km17 minVeterinaaria
5 km13 minVaba aeg ja loodus
Park
0 m1 minRand
8 km21 minKeskkond
Suurem tee
1,4 km22 minRaudtee
300 m4 minPhoto Tour

garden

Asukoht
Spaden B 6, 2. 1., 2630 Taastrup
Täpne asukohtHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.